EN
HABERLER VE DUYURULAR
Haberler ve Duyurular
 


Plasko Plastik, Plasko Foil markalı ambalaj grubu ürünleriyle 2017 yılında Güney Afrika'nın Cape Town şehrinde yapılacak olan ProPack fuarındaki standında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır. Fuar web sitesi için tıklayınız.


Plasko Plastik, Plasko Deco markalı mobilya folyosu grubu ürünleriyle 05 – 08 Ocak 2017 tarihinde Yeşilköy - İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Door Fair - Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı'nda 10. Hall'deki standında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onu duyacaktır. Online davetiye için lütfen tıklayınız.

 


Plasko Plastik, Plasko Foil markalı ambalaj grubu ürünleriyle 14 – 17 Kasım 2016 tarihinde Fransa’nın Paris şehrinde yapılacak olan All4Pack Paris ( Emballage Paris )
fuarında 7. Hall’deki standında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır. Fuar web sitesi için tıklayınız.

 


Plasko Plastik, Plasko Deco markalı mobilya folyosu grubu ürünleriyle 22 – 26 Ekim 2016 tarihinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi – İstanbul ’da yapılacak olan INTERMOB 2016 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap  Teknolojisi Fuarı ’nda 14. Hall’deki 1422 A numaralı standında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır. Online davetiye için lütfen tıklayınız.

 


Plasko Plastik, Plasko Foil markalı ambalaj grubu ürünleriyle 27 – 29 Eylül 2016 tarihinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde yapılacak olan FachPack-Ambalaj Çözümleri Fuarı ’nda Hall 7A 102 numaralı standında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır.  Online davetiye için lütfen tıklayınız.

 


"Plasko Plastik, Plasko Foil markalı ambalaj grubu ürünleriyle 02 – 05 Haziran 2016 tarihinde Fas’ın Kazablanka şehrinde yapılacak olan MOROCCO INT’L PACK & MACHINERY SHOW fuarında B14 nolu standında sizleri değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır. Online davetiye için lütfen tıklayınız.


Plasko Plastik, 18. İNTERMOB Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri Ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’ndaki standında Plasko Deco markası ile yeni PVC mobilya folyosu ürünlerini görücüye çıkardı.360° Sanal Tur için tıklayınız.

Plasko Plastik güncel web sitesi tüm cihazlara uyumlu görsel dizaynı ile yayına başladı.
Ürünler ve uygulamaları görmek için tıklayınız.